Anna ♥ Przemek

Już po sesji narzeczeńskiej we wrześniu 2017 wiedziałam, że ślub Ani i Przemka będzie niesamowity. Te wyjątkową parę połączyła wspólna pasja do muzyki, Przemek gra Ania śpiewa para idealna. Wyobraźcie sobie co mogło się dziać na dwudniowym weselu, przy trzech zespołach i samych artystach - no była po prostu istna petarda. Z resztą sami zobaczcie co się działo, zapraszam serdecznie do galerii ślubnej Ani i Przemka.  

Justyna ♥ Michał

Ślub tych dwojga był niesamowity. Pogoda w tym wyjątkowym dniu nieco nie dopisywała, jednak Para Młoda nie przejmowała się i emanowała energią i radością. Justynka i Michał w gronie najbliższych świątowali swój wielki dzień, było bardzo intensywnie i fascynująco. Było dużo zabawy i niespodzianek, cóż się dziwić przy tak miłym towarzystwie, z resztą zdjęcia mówią same za siebie, zapraszam do galerii ślubnej Justynki i Michała. 

Katarzyna ♥ Romek

Kwietniowe ciepłe popołudnie i ich wielka miłość. Kasia i Romek w gliwickim ratuszu podczas pięknej ceremonii zaślubin, w towarzystwie swoich bliskich powiedzieli sobie sakramentalne tak. Kasieńka i Romek są bliscy mojemu sercu, przez co mogłam obserwować jak ich miłość dojrzewa . Kochani dziękuje, że mogłam uwiecznich Wasze piękne chwile, i uczestniczyć w tak ważnym dla Was dniu.

Anna ♥ Mateusz

Stało się, w czerwcu Ania i Mateusz powiedzieli sobie sakramentalne tak. W pewną upalną sobotę to właśnie tych dwoje miało swój wyjątkowy dzień, piękne przygotowania, emocjonujące błogosławieństwo, niesamowite kazanie proboszcza i wesele pełne niespodzianek - tyle się działo. Z resztą sami zobaczcie, zapraszam do galerii ślubnej, a młodej parze życzę wszystkiego najlepszego !