Weronika ♥ Mateusz

Z Weroniką i Mateuszem poznaliśmy się na targach ślubnych, termin na ich wyjątkowy dzień miałam już niestety zajęty - a jednak coś Nas do siebie przyciągnęło wygrali u mnie sesję narzeczeńską. Słonko Nam pięknie poświeciło, sesję zachowaliśmy w typowo letnio - wakacyjnych klimatach. Weronika i Mateusz opowiedzili mi swoją historię a ja uwieczniłam te piękne chwile. 

Paulina ♥ Piotrek

Piotrek wielki fan motoryzacji, Paulina uwielba modę i sama prowadzi swój butik. Zachęciłam ich do sesji o zachodzie słońca, zapakowali mnie do swojego pięknego bmw i pojechaliśmy na Pławniowickie plaże. Było mega pozytywnie, z energią i bardzo czule. Dzięki kochani za ten wspólny zachód słońca.

Mariya ♥ Dmytro

Czułe słówka, pocałunki, miłosne gesty, piękne ukraińskie ludowe stroje to właśnie w całej swej krasie narzeczeńska sesja Mariya i Dmytro. Przepiękna para zakochanych, dla której miałam przyjemność wykonać sesję, oczywiście nie obyło się bez magicznego miejsca jakim tym razem był krakowski Zakrzówek. Kochani zapraszam serdecznie na piękną, pełną miłości i naturalności sesję narzeczeńską. 

Angelika ♥ Daniel

Na sesję przyjechali odrobinę zestresowani, jednak wystarczyła chwila przed moim obiektywem aby się wyluzowali. Sesję narzeczeńską robiliśmy kilka dni przed ślubem, bo na stałe Angelika i Daniel mieszkają w Niemczach. Gdy się rozkręcili ciężko było za nimi nadążyć, były buziaki, próby pierwszego tańca i czułe uściski o zachodzie słońca. Sami zobaczcie.