Agnieszka ♥ Aleksander

O takiej sesji marzyłam już od jakiegoś czasu. Pomysł na ten jesienny projekt zrodził się w głowie dwóch fotografek, a dzięki współpracy wspaniałych firm z branży ślubnej udało się go zrealizować. Pozowała piękna para Agnieszka i Aleksander, zdecydowanie bawili się równie dobrze jak i my. Koniec sesji był skąpany ostatnimi promieniami słońca tej jesieni (chociaż liczę jeszcze na cud tak między nami) i barwami zapierającymi dech w piersi. Niebo dało radę - zobaczcie sami, zapraszam do galerii z pleneru ślubnego.

Weronika ♥ Damian

Jesienny ślub Weroniki i Damiana. Z tą cudowną parą byłam do oczepin, jednak przeczucie podpowiadało mi, że zabawa potrwa do białego rana. Ten piękny wrześniowy dzień był skąpany w promieniach słońca, kto by pomyślał, że pod koniec września będziemy chodzić w krótkim rękawie i opalać ramionka. Zapraszam do galerii - obejrzyjcie część ich wsyjątkowe dnia - dziękuje Wam za zaufanie W♥D.

Patrycja ♥ Karol

Grudniowa zimowa aura z odrobiną słońca, świąteczny klimat, zbliżające się Mikołajki w tle i piękna młoda para. Patrycja i Karol swoim grudniowym ślubem nastroili mnie w tym roku szybciej na święta. Piąty grudnia z choinką i ozdobami świątecznymi w tle to bardzo przyjemna perspektywa, którą miałam przyjemność sfotografować. Jestem w pełni zauroczona ich zaangażowaniem, przygotowaniami i ich pozytywną energią którą dzielili się ze mną w tym dniu. Kochani dziękuje za ten piękny grudniowy dzień, który mogłam spędzić z Wami i dla Was go uwiecznić.

Angelika ♥ Daniel

Sobotni sierpniowy poranek ruszyłam do Angeliki i Daniela ze spakowanym aparatem. Przywitała mnie ciachem i kawką mama Panny Młodej. Mile wspominam te domowe krzątanie i dużą rodzinką, którą miałam przyjemność fotografować. W skrócie, poznałam wiele miejscowych tradycji, przejechałam się dorożką, sfotografowałam ceremenie zaślubin w kościele z 1675 roku, a potem wspaniałe wesele w zamku w Chałupach. Co tu będę Wam dużo mówić, zapraszam do galerii Angeliki i Daniela.

Agata ♥ Grzegorz

"Równie wspaniale jest kochać, jak być kochanym. Miłości nie da się zmarnować. To znaczy, że miłość jest najpotężniejszą siłą na świecie. Miłość potrafi wszystko". Zapraszam do ślubnej galerii Agaty i Grzegorza. Dziękuje, że mogłam być z Wami w tym wyjątkowym dniu, dzielić z Wami emocje i uwieczniać je dla Was.

Anna ♥ Przemek

Już po sesji narzeczeńskiej wiedziałam, że ślub Ani i Przemka będzie niesamowity. Te wyjątkową parę połączyła wspólna pasja do muzyki, Przemek gra Ania śpiewa para idealna. Wyobraźcie sobie co mogło się dziać na dwudniowym weselu, przy trzech zespołach i samych artystach - no była po prostu istna petarda. Z resztą sami zobaczcie co się działo, zapraszam serdecznie do galerii ślubnej Ani i Przemka.