Adrianna ♥ Patryk

Park Gródek Jaworzno magiczne miejsce, zachód słońca, wspaniała młoda para ta sesja musiała wyjść pięknie. Koniec lata, wspólna wycieczka w kierunku Jaworzna, długi spacer po pięknym parku i wreszcie dotarliśmy do naszego celu, jednego z piękniejszych miejsc w tej okolicy. Moja młoda para była zachwycona, zielone tereny, natura którą tak kocham, piękne zalewisko, drewniane kładki i przejścia - tyle się działo, zapraszam do obejrzenia ślubnego pleneru Adrianny i Patryka.

Małgorzata ♥ Marcin

Czy to Prowansja czy może jednak Polska? Tak zdecydowanie to nasza piękna Polska. Gdy w zeszłym roku odkryłam to cudowne miejsce zapragnęłam wykonać właśnie tam ślubną sesje - i wiecie co udało się ! Gosia i Marcin byli równie zachwyceni i zauroczeni. Francuskim klimatom sprzyjał unoszący się zapach lawendy, a promienie popołudniowego słońca ogrzewały nasze poliki. Zapraszam do lawendowej galerii z wyjątkowej sesji ślubnej Gosi i Marcina.

Stylizowana sesja ♥

Są i one, zdjęcia z majowej sesji stylizowanej - przy współpracy kilku wspaniałych firm powstał niesamowity projekt. Kochani serdecznie dziękuje Wam za fantastyczną współprace: modelce Annie, wizażystce Ewie Schaeffer Make Up artist, fryzjerce Annie, salonowi sukien ślubnych Patricia Szlazko Designer Suknie Ślubne, florystce Kwiat Melanii Wedding, za piękną biżuterię do sesji dziękuje firmie BIZOE oraz za udostępnienie pięknych wnętrz gliwickiej firmie The Software House. Zapraszam serdecznie do galerii z sesji.